Розумне освітлення PHILIPS HUE White ambiance Filament 1 шт. G125 E27

- В наявності
- Код: 116169687
4 200 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Легке керування завдяки BluetoothМобільна програма Philips Hue дозволяє створювати будь-які композиції та керувати до 10 лампочками Hue (програма доступна для iOS та Android).
Сучасність з ноткою
ретро
Сучасні світлодіодні технології в поєднанні з ретро-стилем завдяки прозорому корпусу та спіральній нитці.
Тисячі відтінків білого світла - від холодного до теплого, затемнення, регульована інтенсивність освітлення та тінь.
Настроюється
світло для роботи
дії
Тепле біле світло для читання та відпочинку, холодне біле світло – додає енергії та сприяє концентрації. У програмі Hue можна встановити всі програми.
Багато параметрів керування освітленням
Керуйте аксесуарами, мобільним додатком або голосовим керуванням (сумісно з Apple HomeKit*, Google Assistant, Amazon Alexa).*потрібен Hue Bridge
Philips Hue Bridge
- розблокувати всі функції
Поєднайте світло з фільмами, іграми та музикою та відкрийте для себе нову якість розваг. Керуйте своїм освітленням, навіть коли ви знаходитесь далеко від дому. Використовуйте автоматичні розклади та насолоджуйтеся всіма можливостями інтелектуального освітлення.
Hue Bridge продається окремо.
Відкрийте для себе Philips HUE
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 7 W |
| Довговічність | 15000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | Filament Globe |
| Мінімальна кількість циклів вмикання/вимикання | 50000 |
| Напруга | 240V |
| Нитка | E27 |
| Розподіл | Philips HUE |
| Стан | Нове |
| Форма | Kulisty |
| Колірна температура | 4500K, 2200K |
| Яскравість (лм) | 550 |
- Ціна: 4 200 ₴









