Навушники-вкладиші Skullcandy EcoBuds, True Wireless

- В наявності
- Код: 166701478
3 019 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Skullcandy EcoBuds: до 8 годин автономної роботи в навушниках. Підставка для заряджання без батареї. Захист від поту та води IPX4 – заряджання від телефону (USB-C) Швидке заряджання (10 хв = 2 год.) Вбудований кабель для заряджання USB-C65 % сертифікованих матеріалів Перероблений пластик Упаковка на 100 %, що підлягає вторинній переробці Bluetooth® (v5.2) Чудова якість звуку Музика, підсилення низьких частот і режими еквалайзера подкастів Контроль дзвінків, доріжок і гучності Шумоізоляція Використовуйте обидва навушники в режимі соло Автоматичне підключення
ЕКОЛОГІЯ ВІД ОСНОВ.
ДЕ CO2?
З усіх компонентів бездротових навушників літієві батареї мають найбільший вплив на навколишнє середовище. Док-станція EcoBuds без батареї значно зменшує ваш загальний вуглецевий слід. Ви можете слухати музику цілий день із 8 годинами відтворення в навушниках. Потрібно більше енергії? Лише 10 хвилин зарядки забезпечать вам 2 години відтворення. Ви навіть можете заряджати навушники безпосередньо від телефону для зручності в дорозі.
ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТІ ЗВУКИ.
ЗМІСТ НАБОРУ:
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skullcandy |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20g |
| Час заряджання | 2 h |
| Діаметр перетворювача | 6 mm мм |
| Динаміка | 105 dB |
| Довжина кабелю | 0,1m |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | EcoBuds |
| Робочий час | 8 h |
| З'єднувач | USB-C |
| Опір | 16 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 019 ₴





