Комп'ютерні навушники Steelplay HP-47 (JVAMUL00136)

- В наявності
- Код: 103013211
3 124 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Продукція бренду SteelPlay, представлена на наших аукціонах, доставляється безпосередньо зі складу офіційного дистриб’ютора до Польщі. Купуючи товар на наших аукціонах, Ви можете бути впевнені в оригінальності товару та повному обслуговуванні виробника.
Дротові навушники SteelPlay HP-47 з мікрофоном а-ля Cybepunk 2077
Гарнітура Steelplay® генерує віртуальний стереозвук 2.0 із ефектами глибини та відстані, які покращують ваші враження від гри. Оснащений 40-міліметровими динаміками, він забезпечує точний і чистий звук для точного відтворення того, що відбувається на екрані.
Каталожний номер: GASLSTE00001N0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steelplay |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Провідні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 200g |
| Довжина кабелю | 2,4m |
| Мoдель | HP-47 |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB |
| Опір | 24 Ohm |
- Ціна: 3 124 ₴



