Раковина Steiner Eddi 111 Satyna Hd111Sat6642

- В наявності
- Код: 95620464
3 583 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір 3 в 1 Сталева мийка EDDIE 111 660x420x160 мм Satin, оснащена сифоном, укомплектована сталевим краном KATE Матована сталь
Раковина EDDIE 111 Steinsteel Satin
Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.
Властивості Steinsteel такі:
▪ ідеально гладка, срібляста поверхня
▪ гігієнічність
▪ легко підтримувати в чистоті
▪ стійкість до високих температур
▪ екологічно чистий
▪ усі раковини постачаються з ручним сифоном 3 ½ дюйма
Кухонний змішувач KATE Steinsteel, нержавіюча сталь/шліфована Steiner
ФУНКЦІЇ ПРОДУКТУ
Важливо: стандартна раковина не має отвору під кран
Ми зробимо отвір безкоштовно (при покупці в поле Опис вкажіть, з якого боку має бути зливник: зліва чи справа)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Довгий бік | 60 cm см |
| Коротка сторона | 42 cm см |
| Мoдель | Eddie 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 3 583 ₴









