Раковина Steiner Jim 216 Steinsteel Len Hd216Len5745

- В наявності
- Код: 93627761
3 806 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Набір включає сталеву мийку JIM 216 LEN + сифон зі зливом 3,5 дюйма. Опис: Нержавіюча сталь Steinsteel забезпечує високу міцність і гігієнічну поверхню. Ідеально гладка, срібляста поверхня. Стійкість до високих температур. Проекологічна сталева реверсивна мийка - можна встановити з чашею ліворуч або праворуч праворуч сифон з можливістю підключення посудомийної або пральної машини легкий монтаж - монтажні гаки в комплекті ТЕХНІЧНІ ДАНІ: Мінімальна підконструкція: від 45 см Матеріал: Нержавіюча сталь Steinsteel Колір: Льон Спосіб монтажу: Вбудований Розміри раковини: 570 мм x 450 мм Розміри чаші: 365 мм x 365 мм x 160 мм Розміри вирізу в стільниці: 550 мм x 430 мм Злив: пробка 3,5 дюйма, в колір раковини Сифон: з можливість підключення посудомийної або пральної машини Монтажні отвори: НЕМАЄ ГАРАНТІЯ: 2 РОКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Довгий бік | 57 cm см |
| Коротка сторона | 45 cm см |
| Мoдель | Jim 216 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Форма | Owalny |
- Ціна: 3 806 ₴

