Раковина Steiner Louis 111 Steinsteel Len Hd111Len7848

- В наявності
- Код: 93627759
4 409 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Steinsteel — це нержавіюча сталь з унікальними властивостями.
Характеристики продукту
Властивості сталі:
Гарантія виробника (років) 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мoдель | Louis 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 4 409 ₴

