Раковина Steiner Eddie 111 Len Hd111Len6642

- В наявності
- Код: 95620465
3 845 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Steiner Eddie 111 Len HD111LEN6642
Виготовлення та матеріали
Розміри та функціональність
Встановлення та дренаж
Переваги
Підсумовуючи, мийка Steiner Eddie 111 Len — чудовий вибір для людей, які шукають поєднання функціональності, естетики та довговічності. Завдяки ретельно підібраним розмірам, матеріалам і додатковим функціям ця модель неодмінно задовольнить потреби кожного користувача, а її наявність на кухні зробить повсякденні справи набагато приємнішими.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steiner |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 66 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 42 cm см |
| Мoдель | Eddie 111 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 3 845 ₴



