Накладні навушники Superlux HD-668B

- В наявності
- Код: 12079977
3 373 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Superlux HD-668B
Професійні напіввідкриті моніторні навушники HD668B — це професійні напіввідкриті моніторні навушники, висока якість звуку яких відповідатиме високим вимогам студії звукозапису та задовольнить майже кожного звукорежисера. Запатентована, легка, але міцна конструкція оголов'я гарантує довговічність і комфорт під час тривалого носіння. Вони оснащені двома знімними кабелями. Залежно від потреб і ситуації, в якій ми перебуваємо, ми маємо в своєму розпорядженні кабелі довжиною 1 м і 3 м. У набір також входить затискач, який запобігає неконтрольованому вислизанню штекерів.
Специфікація
Тип: напіввідкритий, динамічнийЧастотна характеристика: 10 Гц – 30 кГц Опір: 56 Ом Макс. SPL: 98 дБПотужність: 300 мВт Вага: 222 гКабель: 1 м + 3 м Роз’єм: стерео міні-роз’єм 1/8" + перехід до стереороз’єму 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superlux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 230g |
| Діаметр перетворювача | 50 mm мм |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 98 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 56 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
- Ціна: 3 373 ₴







