Накладні навушники Superlux HD-669 Black

- В наявності
- Код: 12079980
3 583 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Superlux HD 669
Професійні закриті моніторні навушники HD669 — це високоякісні професійні закриті моніторні навушники. Вони знайдуть своє місце в дуже широкому спектрі застосування, але особливої уваги заслуговує конструкція, яка ідеально приглушує зовнішні звуки. Завдяки цьому ці навушники стають надзвичайно корисними в середовищах з високим рівнем звуку, а якість виготовлення змусить їх довіряти багатьом звукорежисерам. Вони оснащені двома знімними кабелями. Залежно від потреб і ситуації, в нашому розпорядженні є кабель довжиною 1 м і 3 м, в комплект також входить затискач для запобігання неконтрольованому вислизанню з розеток.
Параметри:- Тип: закритий, динамічний- Частотна характеристика: 10 Гц – 30 кГц- Імпеданс: 56 Ом- Макс. SPL: 98 дБ - Потужність: 200 мВт - Вага: 235 г - Кабель: 1 м + 3 м - Роз'єм: стерео міні-роз'єм 1/8" + перехід до стереороз'єму 1/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superlux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 235g |
| Діаметр перетворювача | 50 mm мм |
| Динаміка | 98 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| Додаткові можливості | Odpinany kabel, Adapter jack 6,3mm |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Опір | 56 Ohm |
| Доля | Studyjne |
| Частотна характеристика | 10-30000 Hz |
- Ціна: 3 583 ₴






