Накладні навушники Superlux HD330

- В наявності
- Код: 20117499
3 544 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Superlux HD330
Тип і технологія підключення
Якість звуку
Об'ємний звук
Час роботи акумулятора та зв’язок
Імпеданс і сумісність
Функції та переваги
Конструкційні матеріали
Додаткові аксесуари
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Superlux |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 45g |
| Дизайн | Otwarte |
| Динаміка | 96 dB |
| Довжина кабелю | 3m |
| Додаткові можливості | Etui ochronne |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 150 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 10-30000 Hz |
- Ціна: 3 544 ₴







