Блок живлення ПК Thermaltake Litepower II Black 350W (PSLTP0350NPCNEU2)

- Немає в наявності
- Код: 61490286
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Вайбер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Litepower II Black 350 Вт (активна PFC, 120 мм)
Блок живлення Thermaltake Litepower II має енергоефективність до 85%, що забезпечує більшу ефективність. Тихий і ефективний 120-мм вентилятор захищає від перегріву. Джерело живлення також оснащено запобіжниками для забезпечення безпеки. Високоякісні компоненти дозволяють працювати на максимально можливій швидкості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermaltake |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Діаметр вентилятора | 120 mm |
| Мoдель | Litepower II Black 350W |
| Модульна кабельна система | Немає |
| Потужність джерела живлення | 350 W |
| Сертифікат | Немає |
| Стандартний | ATX |
- Ціна: 9 999 ₴


