Одяг для собак Trixie Vimy Плащ дощовий для собак, синій, L, 62 см

- В наявності
- Код: 121138674
3 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зимове пальто Trixie для собак
Інформація про продукт
Якщо тварини - ваша пристрасть, як і пристрасть бренду Trixie, то це ідеальний час, щоб познайомитися з продукцією цієї компанії. Понад 40 років Trixie створює для тварин та їхніх власників, завдяки постійному розвитку та розширенню своєї пристрасті та знань, Trixie є провідним лідером на ринку домашніх тварин. Компанію характеризує в першу чергу якість, яка відображається не тільки в чудовій продукції, а й у підході до клієнта та цільової групи - наших чотирилапих!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина спини | 62cm |
| Максимальне коло грудей | 62cm |
| Максимальне коло шиї | 58cm |
| Розмір | Uniwersalny |
| Шаблон | Bez wzoru |
- Ціна: 3 661 ₴

