Комп'ютерні навушники Trust GXT391 Thian (24502)

- В наявності
- Код: 135747676
7 323 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Почувайтеся добре
Не турбуйтеся про акумулятор
Контроль і комфорт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 197g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | GXT 391 Thian |
| Роз'єм | Jack 3,5mm, USB-C |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 7 323 ₴










