Комп'ютерні навушники Turtle Beach Recon 70X чорний (TBS255502)

- В наявності
- Код: 84672054
4 816 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Turtle Beach® Recon 70X – створений, щоб перемагати!
Turtle Beach® Recon 70 був спеціально створений для вашої наступної перемоги. Наша гарнітура сумісна з ПК, Mac, PS4, PS4 Pro, PS5, Xbox One, Xbox Series S |
Turtle Beach® Recon 70 має 40-міліметрові динаміки, і завдяки технології Windows Sonic ви почуєте чудовий віртуальний об’ємний звук. У свою чергу, чудовий, складаний, високочутливий мікрофон Flip-Up автоматично вимикається, щойно ви його складаєте!
Дизайн і функціональність
Turtle Beach® Recon 70 — це навушники з легким і дуже зручним дизайном, доповненими навушниками, наповненими с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | Recon 70X |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 816 ₴





