Навушники вкладиші Redmi Buds 3 Pro Black

- Немає в наявності
- Код: 114345461
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Redmi Buds 3 Pro
Потрібний звук
Розумне зменшення шуму на 35 дБ* | Підключення двох пристроїв | Бездротова зарядка | 28 годин автономної роботи
*Лише телефони Xiaomi та Redmi підтримують адаптивне шумозаглушення AI. Сумісні моделі будуть публікуватися послідовно. Для правильної роботи потрібна остання версія операційної системи MIUI.
.
Активне шумозаглушення 35 дБ
3 режими керування*
Швидке завантаження
До трьох годин використання після десятихвилинного заряджання
Інтелектуальне підключення двох пристроїв
Сумісність із багатьма системами
Бездротова зарядка
Заряджання почи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 55g |
| Час заряджання | 1 h |
| Діаметр перетворювача | 9 mm мм |
| Динаміка | 35 dB |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Redmi Buds 3 Pro |
| Робочий час | 6 h |
| Роз'єм | USB |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴








