Навушники-вкладиші Redmi Buds 4 Pro White

- В наявності
- Код: 140416639
4 685 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Redmi Buds 4 Pro
Потрібний звук
Підтримка бездротового зв’язку Hi-Res Audio
Підтримка розширеного аудіокодека LDAC*.
Якість звуку Hi-Fi
Подвійні динамічні драйвери.
Захоплюючий звук*
Неймовірний досвід.
Активне шумозаглушення до 43 дБ*
30-3000 Гц широкочастотний ANC*.
Покращена технологія зменшення шуму вітру
Більш захоплюючий досвід під час занять спортом на відкритому повітрі.
До 36 годин автономної роботи*.
До 9 годин прослуховування на одному заряді*.
Слухайте музику 2 години після 5-хвилинного заряджання*
Інтелектуальне підключення двох пристроїв
Зручно перемикайтеся між смартфоном і комп’ютером.
Зменшення шуму 3 мікрофонів під час дзвінків
Кришталево чисті розмови.
Ергономічний дизайн
Зручна посадка.
Підтримка бездротового зв’язку Hi-Res Audio.
Чудовий звук.
Свято для ваших вух – Redmi Buds 4 Pro мають сертифікат Hi-Res Audio Wireless і підтримують аудіокодек LDAC зі швидкістю передачі до 990 Кбіт/с, а також роздільною здатністю аудіо 96 кГц/24 біт і навіть вище.< /p>
Якісний звук Hi-Fi
Подвійні динамічні драйвери.
Створіть власну аудіосистему.
6 мм
Динамічний титановий драйвер для високих тонів
Кінематографічний досвід
Захоплюючий звук.
Для захоплюючих вражень.
Redmi Buds 4 Pro оснащено абсолютно новою захоплюючою звуковою системою, яка використовує власний звуковий алгоритм Xiaomi HRTF для імітації реального звуку та забезпечує виняткові враження від перегляду відео; він сумісний з різними джерелами звуку та пристроями відтворення.*
Найсучасніша технологія шумозаглушення
Активне зменшення шуму до 43 дБ.
Ефективно зменшує небажаний шум
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип підключення | Бездротові |
| Мікрофон | Зовнішній |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 165g |
| Динаміка | 43 dB |
| Мoдель | Redmi Buds 4 Pro |
| Робочий час | 9 h |
| З'єднувач | USB-C |
| Опір | 24 Ohm |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 685 ₴






