Накладні навушники Yamaha HPH-100 Black

- В наявності
- Код: 39771605
4 659 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комфорт використання та якісне динамічне звучання з насиченим тембром, характерним для закритих навушників
Навушники HPH-100 мають гарну якість звуку з ретельно збалансованими низькими та високими тонами, що задовольнить слухачів як під час відтворення записів, так і під час гри на електронних інструментах. Додатковою перевагою моделі HPH-100 є односторонній кабель, який не плутається навколо ши
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 148g |
| Діаметр перетворювача | 40 mm мм |
| Динаміка | 103 dB |
| Довжина кабелю | 2m |
| Мoдель | HPH-100 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm |
| Опір | 46 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 4 659 ₴



