Накладні навушники Yamaha HPH-50 Black

- В наявності
- Код: 39771606
3 609 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Простий, компактний дизайн і професійна якість звуку.
Навушники HPH-50 мають якісний звук із ретельно збалансованими низькими та високими тонами, що задовольнить слухачів як під час відтворення записів, так і під час гри на електричних інструментах.
Комфорт для тривалого прослуховування
Механізм, який дозволяє обертати амбушюри на 90 градусів, дозволить навушникам ідеально прилягати до ваших вух. Завдяки можливості регулювати довжину оголов’я HPH-100 забезпечить високий комфорт при прослуховуванні протягом довгих годин.
Стильний дизайн чорного або білого кольору ідеально пасуватиме до вашого інструменту
Навушники доступні в двох кольорах - чорному та білому - щоб ідеально поєднуватися з вашим інструментом. Логотип Yamaha на корпусі та оголів’ї навушників.
Додатковий стереоштекер для зручного підключення
Кабель довжиною 2 м за
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAMAHA |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид навушників | Накладні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динаміка | 103 dB |
| Довжина кабелю | 2m |
| Мoдель | HPH-50 |
| З'єднувач | Jack 3,5mm, Jack 6,3mm |
| Опір | 35 Ohm |
| Доля | Uniwersalne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 609 ₴



