Комп'ютерні навушники Yealink Yhs34 Duo

- В наявності
- Код: 106230152
3 728 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Надлегка гарнітура Yealink YHS34 на два вуха з портом QD до RJ на 10-30% легша за інші навушники, доступні на ринку в цьому класі обладнання. Зручні амбушюри забезпечують комфорт під час тривалого використання.
Функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yealink |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | QD |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0,9m |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Мoдель | YHS34 DUAL |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 3 728 ₴

