Пательня ZWIEGER Vesna, 24 см

- В наявності
- Код: 104773500
4 475 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Весна - сковорода 24 см
Диск, який використовується в каструлі, завдяки повній магнітній провідності забезпечує краще використання енергії до 40%. Важливо те, що антипригарне покриття дозволяє смажити з мінімальним споживанням жиру або взагалі без нього, що, безсумнівно, означає більш здоровий спосіб життя. Все це доповнюється новим і надзвичайно корисним, цікавим дизайном з носиками для точного наливання жиру або соусу. Рукоятка повністю виготовлена з поліпропіленового матеріалу, який не проводить тепло, а м’яке покриття забезпечує міцний і зручний хват.
ФУНКЦІЇ ТА ПЕРЕВАГИ
ВЕСН ЛІНІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zwieger |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр | 24 cm |
| Додаткова інформація | Do mycia w zmywarce |
| Кришка | Bez pokrywy |
| Мoдель | Vesna 24 cm |
| Доля | Uniwersalne |
- Ціна: 4 475 ₴


