Кухонна мийка Pyramis CAMEA 50x53 1B (070007801)

- В наявності
- Код: 73792961
12 178 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Елегантна і практична мийка - чаша. Колір: пісочно-бежевий. Виготовляється в Європі з використанням сировини найвищої якості, завдяки чому його поверхня стійка до плям, подряпин, високих температур (до 280 градусів C) і проста в обслуговуванні. 30-річна гарантія від виробника підтверджує високу якість продукції. 2 отвори готові до використання: для крана і для автоматичної заглушки. Одне допоміжне свердло, наприклад, для дозатора рідини для миття посуду. У подарунок мило зі сталі Pyramis, усуває кухонні запахи з ваших рук. Інформація про
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 53 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 50 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Camea |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 12 178 ₴

