Кухонна мийка Franke Bliss BSG 611-62 (114.0367.769)

- В наявності
- Код: 37766790
10 328 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
FRANKE BLISS BSG 611-62 ONYX 114.0367.769
Найбільші переваги
- Мінімальна ширина підконструкції: 450 мм
- Розмір дренажу: 3 1/2 дюйма
- Кількість отворів (під змішувач, автоматичну заглушку, інші): 4 отвори фрезеровані
- Зовнішні розміри: 620 мм x 435 мм
- Розміри камери: 340 мм x 355 мм x 200 мм
- Кількість відділень: 1
- Виріз: 600 мм x 415 мм
- Вирізання за шаблоном: немає
- Положення дренажу: реверсивна модель
Технічні параметри
- Довжина раковини: 620 мм
- Ширина раковини: 435 мм
- До шафки: 45
- Спосіб встановлення: вбудований
- Розташування камери: реверсивне
- Діаметр дренажу: 3,5 дюйма
- Слив: так
- Автоматична пробка: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 43 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 10 328 ₴





