Кухонна мийка Franke Pamira ROG 611-62 (114.0201.550)

- В наявності
- Код: 15680767
10 853 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Pamira ROG 611-62 (бежевий)
бежевий колір, рама 45, сифон в комплекті, вбудований у стільницю, злив: 3 1/2" Зовнішні розміри: 620 мм x 500 мм, виріз: 600 x 480 мм, камера: FI 400, глибина 200 мм, реверсивний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 62 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20,5 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Форма | Owalny |
- Ціна: 10 853 ₴






