Кухонна мийка Pyramis Camea Mini 40X40 1B Karbon (070057901)

- В наявності
- Код: 93548268
10 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Виробник: Pyramis- Серія: Camea- Номер за каталогом: 070057901- Довша сторона: 40 см- Коротша сторона: 40 см- Колір: карбон (чистий чорний)- Кількість камер: 1 - камера- Зливник: Без монтажу : врізний- Сифон: так- Реверсивний: ні- Отвір під кран: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyramis |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 40 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 40 cm см |
| Мoдель | 070057901 |
| Матеріал | Kamienne |
- Ціна: 10 485 ₴

