Кухонна мийка Alveus Line MAXIM 60 (1085947)

- В наявності
- Код: 26969013
11 010 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка Alveus LINE 70 FСімейство мийок LINE MAXIM є похідною від сучасного дизайну простих і чистих ліній з інноваційними та функціональними рішеннями, які відображають потреби кожного користувача. Завдяки широкому асортименту аксесуарів сімейство Line Maxim гарантує, що всі кухонні роботи будуть набагато легшими та приємнішими. Сучасні рішення, що поєднують простоту миття та приготування їжі, які задовольнять вимоги найвимогливіших клієнтів, тепер доступні у вигідному ціновому сегменті. Монтаж: ВРУПЛЕНИЙ АБО В РІВЕНЬ ЗІ СТІЛЬНИЦЮ Покриття: САТИН Розміри мийки: 795 мм х 505 мм Розмір чаші: 340 х 400 мм. x 190 мм, 148 x 300 x 130 мм Мін. Розміри шафи: 600 мм Перекидна раковина. Сифон зі зливом 3½" і автоматичною заглушкою POP-UP в комплекті. Гарантія на всі раковини ALVEUS становить 30 років. (F) Раковини встановлюються врівень зі стільницею. Раковини необхідно встановлювати на стільницю з водонепроникний матеріал (натуральний або композитний) об’єднує стільницю і раковину в одне ціле ціле, що полегшує утримання в чистоті та забезпечує гладку, привабливу поверхню для роботи на кухні. (S) Врізні мийки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 61,5 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 11 010 ₴




