Кухонна мийка Alveus VITRO 10 (1114557)

- В наявності
- Код: 56005706
13 083 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙКА VITRO 10 60X50X19 СКЛО - СТАЛЬ
ЧОРНИЙ УНІВЕРСАЛ
• скляна поверхня дозволяє швидко та легко очищати, забезпечуючи таким чином гігієну поверхні • заводські отвори Ø 35 мм для кріплення змішувачів, висувної ручки, дозатора • Pop-up System - дозволяє дистанційно відкривати і закривати злив • ретельно і точно відшліфувати краї скляної поверхні • звукоізоляція вище середнього Особливості раковини:
Матеріал: загартоване скло + нержавіюча сталь CrNi 18/10 Мінімальна рама: 500 мм Розміри раковини: 600x500 мм Розміри камери: 400x340x190 мм Покриття/колір: чорний Зливний отвір: 3 1/2" зливного затвора/тип заглушки: POP-UP автоматичний тип установка: врізнаВерсія: реверсивнаГарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Vitro |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 13 083 ₴


