Кухонна мийка Blanco Supra 500-U 518206

- В наявності
- Код: 17527303
15 446 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Для індивідуального поєднання основного та додаткового відділень, сушарки та інших аксесуарів
Технічне креслення
Кухонний центр з нержавіючої сталі - Classic. Позачасовий. Красиво.
Найвища якість
BLANCO використовує лише найякіснішу нержавіючу сталь, яка відбирається відповідно до певних критеріїв і якість якої підлягає суворому контролю. Досвід обробки сталі доповнює високу якість.
Гігієна
Поверхня нержавіючої сталі BLANCO надзвичайно гладка. Різні можливості використання нержавіючої сталі в харчовій промисловості підкреслюють її чудові гігієнічні властивості.
Нейтральність при контакті з їжею
Нержавіюча сталь не впливає на зовнішній вигляд і смак харчових продуктів.
Витривалість
Нержавіюча сталь міцна та поглинає удари. Посуд, який впав у чашу сталевої раковини, не розіб’ється так легко.
Імунітет
Високоякісна нержавіюча сталь BLANCO природно стійка до побутових кислот і плям, які можуть з’явитися під час контакту з певними харчовими продуктами (наприклад, кава, чай, фрукти та овочі).
Простота догляду
Нержавіюча сталь BLANCO десятиліттями зберігає свою цінність і красу, навіть якщо вона не потребує особливого догляду.
Здатність до регенерації
Нержавіюча сталь має здатність до постійної регенерації. Під впливом кисню на поверхні нержавіючої сталі утворюється пасивний шар, який забезпечує стійкість до корозії.
Стійкість до високих температур і світла
Нержавіюча сталь стійка до високих температур до 300°C. Також тривалий вплив сонячних променів не впливає на колір і структуру матеріалу.
Рекомендовані продукти
_x000D_ Blanco Carena-S Chrome (520767)_x000D_
_x000D_ Набір накладних рейок Blanco 416x60 мм (235906)_x000D_
_x000D_ Blanco Jurena-S Chrome (520765)_x000D_
_x000D_ Blanco Botton II 30/2 (526376)_x000D_
_x000D_ Кошик багатофункціональний Blanco Нержавіюча сталь 360x160 For Subline (223297)_x000D_
_x000D_ Слив Blanco зі сталевою вставкою для підвісних камер 425x365 (513485)_x000D_
_x000D_ Килимок Blanco Universal Stainless Steel 460x425 (238482)_x000D_
_x000D_ Кошик для посуду з сушаркою Blanco 313x409 для Zia/Classic/Nova/Axis/Metra (507829)_x000D_
_x000D_ Зливна кришка Blanco CapFlow з нержавіючої сталі (517666)_x000D_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 17,5 cm см |
| Довгий бік | 53 cm см |
| Коротка сторона | 43 cm см |
| Мoдель | Supra 500-U |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 15 446 ₴





