Кухонна мийка Quadron Russell HB7911BS

- В наявності
- Код: 124890365
19 146 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Шліфована сталь RUSSEL 116 SteelQ
Преміум-версія
Відмінною рисою раковин Quadron є глибокі чаші. Простора камера означає, перш за все, великий комфорт використання.
Миття великих каструль або підносів не викликає проблем завдяки збільшенню об’єму раковини на кілька літрів.
Мийка оснащена зливним отвором SteelQ з нержавіючої сталі кольору, що збігається з кольором раковини, що надає виробу елегантний вигляд.
Зовнішній вигляд і довговічність
Вироби з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ забезпечують сучасний вигляд і довговічність.
Їх легко підтримувати в чистоті, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю).
>Нержавіюча сталь SteelQ – надзвичайний матеріал
Нержавіюча сталь SteelQ характеризується унікальними властивостями. Нержавіюча сталь SteelQ - це матеріал, поверхня якого ідеально гладка (без пор), тому до неї не прилипають мікроорганізми та забруднення. Він гігієнічний і легко миється.
Іншою відмінною рисою нержавіючої сталі SteelQ є її стійкість до високих температур (наприклад, гарячі сковорідки) або раптових змін температури, які так часто трапляються на кухні (наприклад, гаряча олія та холодна вода).
Це екологічний матеріал, який можна повторно використовувати після розплавлення.
Здоровий і екологічно чистий
Поверхні з нержавіючої сталі SteelQ були вдосконалені в першу чергу з урахуванням гігієни, щоб захистити здоров’я наших споживачів і уникнути розвитку мікроорганізмів. У той же час наші продукти розроблені таким чином, щоб залишки їжі чи бруд не накопичувалися, а прибирання було швидким і ефективним – підтримка чистоти є важливою.
Наші сталеві раковини SteelQ на 100% придатні для вторинної переробки – це екологічно чисті продукти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 60 cm |
| Місткість камери | 30 l |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 48 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 19 146 ₴

