Кухонна мийка Franke Urban Ubg 611-78 Xl (114.0633.178)

- В наявності
- Код: 105887974
15 078 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вбудована мийка Urban UBG 611-78 GSC у чорному матовому кольорі має злив відповідного кольору, створюючи гармонійне монохромне ціле, яке додасть вашій кухні оригінальний стиль Ця модель на 80% виготовлена з натурального граніту. Таким чином, усі раковини Franke виготовлені з використанням дуже дрібних частинок граніту. фосфатне скло з додаванням срібла, яке на 99% обмежує розвиток бактерій. Крім того, мийки з матеріалу Fragranite стійкі до подряпин, ударів і плям, а також не змінюють їх колір з часом стійкий до короткочасного впливу високої температури (до 280°С протягом 15 сек.).??В У разі встановлення додаткових аксесуарів, таких як автоматичний стопор, необхідно придбати розпірну шайбу 133.0533.532.
???? Інформація про продукт??-Тип раковини Зі зливним отвором??-Матеріал Fragranit+??-Кількість відділень 1??-Колір Матовий чорний??-Покриття Немає??-Характеристики та функції продукту??-Кількість зливних отворів 1??-Дворісний Так ??-Рекомендоване місце для крана Так??-Злив включений Так??-Тип зливу Заткнуто??-Сифон в комплекті Так??-Кількість отворів під кран: 2 - фрезеровано??-Зроблено отвір під дозатор Ні
???? Розміри??-Зовнішні розміри: ліва-права 780 мм??-Зовнішні розміри: передня - задня 500 мм??-Розміри великої камери: ліва-права 490 мм??-Розміри великої камери: передня-задня 425 мм??- Глибина великої камери 220 мм??-Виріз: лівий-правий/вбудований 760 мм??-Виріз:перед-зад/вбудований 480 мм ????
Встановлення??-мін. ширина фундаменту 60см ???? Ідентифікаційні дані??-Номер частини 114.0697.751??-Бренд Franke??-Сімейство продуктів Maris??-Urban line??-Сертифікат CE??-Сертифікат UKCA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Urban |
| Матеріал | Kamienne |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 15 078 ₴





