Кухонна мийка Franke Ubg 611-86 (114.0575.023)

- В наявності
- Код: 79870159
15 970 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
• Мінімальна ширина підконструкції: 500 мм• Розмір дренажу: 3 1/2"• Тип переливу: прихований• Довжина виробу: 860 мм• Ширина виробу: 500 мм• Довжина великої камери: 390 мм• Ширина великої камери: 425 мм• Глибина великої камери: 220 мм• Кількість камер: 1• Довжина вирізу: 824 мм• Ширина вирізу: 464 мм• Положення дренажу: реверсивна модель
У вартість входить:• розпірка для монтажу кухонного крана• ексцентричний клапан із сітчастим фільтром 3 1/2"• сифон із підключенням до посудомийної машини 6,4"
Увага!
Отвори в раковинах Fragranite більше не ВИРИЗУЮТЬСЯ, а СВЕРДЛЮЮТЬСЯ ФРЕЗЕРОМ. З цієї причини шаблони, які раніше вказували, де повинні бути вирізані отвори, більше не додаються до раковини раковини відповідно до інструкцій.
Претензії щодо пошкодження раковини без закріпленого шаблону шляхом вирізання о
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Глибина камери | 22 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мoдель | Urban UBG 611-86 (onyx) |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
- Ціна: 15 970 ₴

