Кухонна мийка Blanco Livit XL 5S 515651

- В наявності
- Код: 17837760
21 429 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 21 429 ₴





