Кухонна мийка Blanco Supra 400-IF/A 523358

- В наявності
- Код: 57519646
19 067 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка BLANCO SUPRA 400-IF/A без автоматичної заглушки 523358 Класична лінія чаш IF з плоскими краями Універсальна програма, що дозволяє різноманітні комбінації Для індивідуального підключення основної та додаткової чаш Елегантні плоскі краї IF дозволяють встановити врівень із стільницею або врівень із стільниця Опціонально доступні практичні аксесуари У вартість включено: переливна та зливна арматура, пробка 3 ½'' з сітчастим фільтром, монтажний набір (без ущільнювача) Технічна інструкціяШирина тумби мийки: 45 смГлибина чаш: 175 ммМатеріал: Нержавіюча стальСпосіб встановлення: Вбудовується в стільницю або врівень зі стільницеюКількість камер: 1 Злив: НІ Ширина шафи: 40 Фурнітура: ТАК Зливна система: основний отвір стандартного діаметру раковина: 3 1/2" Сифон в комплекті: НІ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 50 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 17,5 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Supra 400-IF/A |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 19 067 ₴





