Кухонна мийка Blanco Metra 5 S 527109

- В наявності
- Код: 146671454
20 052 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Blanco Metra 5 S Silgranit Delicate White
Якщо ви шукаєте раковину, яка поєднує сучасний дизайн із функціональністю, Blanco Metra 5 S Silgranit Delicate White стане ідеальним вибором. Завдяки винятковій міцності та елегантному зовнішньому вигляду він стане не лише практичним елементом вашої кухні, а й її прикрасою.
Функціональність і сучасність
Ця мийка має просту прямокутну форму, завдяки чому вона ідеально вписується в сучасну кухню. Крім того, його реверсивність дозволяє встановлювати різні конфігурації, що підвищує гнучкість використання.
Конструкція та розміри
Ця модель, розроблена з урахуванням максимального комфорту, має одне відділення глибиною 19 см, що дозволяє легко мити великий посуд і каструлі. Розміри мийки ідеально підходять до більшості кухонних стільниць:
Матеріал і довговічність
Мийка виготовлена з композиту Silgranit, який на 80% складається з натурального граніту. Таке поєднання забезпечує надзвичайну довговічність і легкість у догляді. Мийка стійка до подряпин, високих температур і нейтральна при контакті з їжею, що робить її надзвичайно практичним вибором для щоденного використання.
Додаткові функції та засоби
Завдяки сушарці без зливу ви можете зручно сушити посуд, не турбуючись про бризки води на стільницю. Мийка також оснащена автоматичною пробкою, що полегшує злив води з камери.
Переваги продукту:
Найважливіші переваги цієї моделі представлені нижче:
Підсумок
Мийка Blanco Metra 5 S Silgranit Delicate White – чудовий вибір для людей, які цінують поєднання сучасного дизайну та функціональності. Завдяки міцному матеріалу та продуманому дизайну він стане незамінним елементом вашої кухні.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 51 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 46,5 cm см |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 20 052 ₴

