Кухонна мийка Quadron Evan XL HCQE58650U7_PVDC1

- В наявності
- Код: 120340270
20 458 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
EVAN GraniteQ - це колекція, призначена для вимогливих користувачів. Завдяки розміру чаші та розміру мийки, ми маємо достатній діапазон робочої зони, в тому числі сучасного дизайну та кольорів сам продукт і доповнюючі елементи сподобаються навіть найпринциповішим клієнтам. ????
???Мийка, виготовлена з GraniteQ, гарантує найвищу гігієнічність і довговічність.???Сучасний дизайн - адаптований до сучасних тенденцій.???GraniteQ - забезпечує високу твердість, довговічність і гігієнічність поверхні???Дворісна мийка - чаша може бути встановлена з правого або лівого боку, також виготовлена з нержавіючої сталі SteelQ за кольором інших елементів, що ще більше підкреслює його. краса.???Раковина оснащена зливом з нержавіючої сталі SteelQ за технологією PVD кольору, який поєднується з іншими елементами, що надає виробу елегантний вигляд, а також сифоном з можливістю підключення до посудомийної або пральної машини?? «Глибокі та місткі камери раковин Quadron є їхньою відмінною рисою, що забезпечує високий комфорт використання. ??
???? Преміум версія ???? Відмінною рисою мийок Quadron є глибокі чаші. Містка чаша означає, перш за все, великий комфорт у використанні. Миття великих каструль або простирадл не є проблемою завдяки тому, що місткість мийки збільшена на кілька літрів. Мийка оснащена нержавіючої сталі сталевий злив за технологією PVD у вибраному кольорі, що надає йому елегантний вигляд.
???? GraniteQ - зовнішній вигляд і довговічність ???? Вироби з GraniteQ забезпечують сучасний вигляд і довговічність виробу, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин і багатьох видів відкладень (наприклад, від кави чи чаю). ???? GraniteQ – довговічність і гігієнічність ????
Матеріал GraniteQ виготовлений з дрібних частинок граніту (75-80%), з’єднаних між собою за допомогою високоякісного сполучного (20-25%), завдяки чому мийка характеризується винятковою міцністю та стійкістю дрібні частинки граніту мінімізують простір, заповнений сполучною речовиною, завдяки чому вдалося отримати шовковисто-гладку та ніжну на дотик раковину, що також має велике значення під час чищення та обслуговування, але, перш за все, для гігієни та збереження чистота.
???? GraniteQ – металевий блис
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 21 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Матеріал | Kamienne |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 20 458 ₴



