Кухонна мийка Franke Maris Mrg 210/110-37 (135.0669.196)

- В наявності
- Код: 128073132
19 789 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Maris Mrg 210/110-37 Black Matt 1350669196
- Матеріал: Fragranit Plus
- Оздоблення: Fragranite
- Спосіб встановлення: вбудовується в стільницю
- Спосіб встановлення: Підстільний
- Отвори: немає
- Автоматична пробка: ні
Додаткова інформація
- мінімальна ширина тумби під раковину: 45 см,
- спосіб установки: підвісна під стільницю / врівень зі стільницею,
- реверсивна модель (можливість установки ВЕРТИКАЛЬНО або ГОРИЗОНТАЛЬНО),
- мийка оснащена ручною заглушкою (заглушка GREY LINE - ситечко з кулькою),
- отвір під кран, автоматичну заглушку, інші зробити в стільниці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43,3 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Коротка сторона | 40 cm см |
| Мoдель | Maris |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 37 cm |
- Ціна: 19 789 ₴



