Кухонна мийка Blanco Classic 40S 511124

- В наявності
- Код: 17649717
22 427 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Незважаючи на всі зусилля, ми не гарантуємо, що опубліковані технічні дані (опис) не містять упущень або помилок. Якщо у вас виникли сумніви, зв’яжіться з продавцем, перш ніж прийняти рішення про покупку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 17,5 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 40 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 22 427 ₴





