Кухонна мийка Deante Magnetic (ZRM_N10A25374180)

- В наявності
- Код: 173566281
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Гранітна мийка з однією чашею Magnetic – функціональність та елегантність на вашій кухні
Магнітна функція - практичне рішення для кожної кухні
Стійкість і довговічність роками
Легке збирання та універсальне кріплення
Найважливіші технічні дані магнітної гранітної мийки Deante Magnetic ZRM N10A
Найважливіші особливості магнітної гранітної мийки Deante Magnetic ZRM N10A
Чому варто обрати раковину Magnetic ZRM N10A від Deante?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 56 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Коротка сторона | 52 cm см |
| Мoдель | ZRM N10A |
| Матеріал | Kamienne |
- Ціна: 23 608 ₴

