Кухонна мийка Quadron Anthonny MF5444PVDBSG1_I

- В наявності
- Код: 106237092
22 768 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Особливості мийки
Преміум-версія Їх відмінною рисою є підвісні камери Deep Quadron. Простора чаша означає, перш за все, великий комфорт у використанні, завдяки тому, що підвісна камера збільшується на кілька літрів і оснащена зливом SteelQ з нержавіючої сталі колір під колір раковини, що надає виробу елегантний вигляд.
Зовнішній вигляд і довговічність Вироби з високоякісної нержавіючої сталі SteelQ мають сучасний вигляд і довговічність, вони стійкі до високих температур (гарячі каструлі) і різких змін на кухні (окріп і холодна вода), стійкі до хімічних речовин багато видів депозитів (наприклад, кава чи чай).
Нержавіюча сталь SteelQ – надзвичайний мат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quadron |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Anthony |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 22 768 ₴


