Кухонна мийка Franke Maris Mrg 210/110-52 (135.0669.525)

- В наявності
- Код: 128073128
22 860 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Franke Maris Mrg 210/110-52
Мийки Franke Maris здивують вас надзвичайно місткою чашею, в яку можна помістити навіть деко або дві великі каструлі. Мийки забезпечують великий робочий простір, а значить комфорт і чистоту на кухні. У той же час, завдяки матеріалу Fragranit+, вони міцні та мають позачасовий дизайн. Вся конструкція гранітних мийок оснащена технологією Sanitized® з додаванням іонів срібла, що обмежує ріст бактерій і мікроорганізмів.
Захищено за допомогою технології, яка пригнічує ріст бактерій і мікроорганізмів - Sanitized®Стійкий до плям і зміни кольору Стійкий до подряпин Стійкий до УФ-випромінювання Ударостійкий Мінімальна ширина основи 60 см
Мінімальна ширина підконструкції 600,00 мм
Розмір зливу 3 1/2''
Кількість отворів (для крана, автоматичної заглушки, інших) немає
Довжина виробу 553,00 мм
Ширина виробу 433,00 мм
Довжина великої камери 520,00 мм
Ширина великої камери 400,00 мм
Глибина великої камери 200,00 мм
Кількість камер 1
Виріз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 55,3 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 43,3 cm см |
| Мoдель | Maris |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 22 860 ₴



