Кухонна мийка Falmec Como 45 (SCO4500U.00#SSF)

- В наявності
- Код: 152784715
23 477 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка COMO 45
COMO 45
ТЕХНІЧНЕ КРЕСЛЕННЯ COMO 45
Дренажна система Falmec характерний елемент раковин.
Внутрішні кути з радіусом 12 мм забезпечують оптимальну легкість очищення та стилістичну елегантність.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ COMO 45
Корпус шафи: 50 см
Зовнішні розміри: 490 x 440 мм
Розміри камери: 450 x 400 мм
Глибина камери: 200 мм
Матеріал Нержавіюча сталь AISI 304 18/10_x000D_ Закінчити Скотч Брайт виробництво Інструкція_x000D_ Товщина 1 мм_x000D_ Радіус зовнішніх кутів 12 мм Глибина камери 200 мм Н
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falmec |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 49 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Ширина камери | 45 cm |
- Ціна: 23 477 ₴




