Кухонне миття Schock Premium Mono D-100 Twilight Cristadur

- В наявності
- Код: 132108303
23 083 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Раковина Schock Mono D-100 TwilightПро бренд що ми робимо Винаходили гранітні раковини? Це саме те, що ми робимо! У 1979 році світ представив гранітну мийку. Понад 30 років тому Фридерик Шок розробив і запатентував продукт, властивості якого, отримані в результаті поєднання кварцу та акрилу, зачаровують і надихають досі. В даний час понад 2 мільйони раковин виробляються на рік за патентом SCHOCK, що становить понад 75% усіх гранітних раковин, в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schock |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 76,5 cm |
| Глибина камери | 19,5 cm см |
| Коротка сторона | 51 cm см |
| Мoдель | Mono D-100 |
| Матеріал | Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
- Ціна: 23 083 ₴



