Кухонна мийка Smeg VZP76CT

- В наявності
- Код: 127045506
24 356 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КУХОННА МИЙКА SMEG VZP76CT
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Композитна чаша
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип будівлі
Стандартний, призупинений
ТИП
Матеріал
Композитний
Розміри раковини
76
Код EAN
8017709294021
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Серія
Квадра
Колір
Цемент
Отвір для змішувача / попередньо вирізаний отвір
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75,6 cm |
| Глибина камери | 21,5 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 45,6 cm см |
| Мoдель | VZP76CT |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 85 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 24 356 ₴



