Кухонна мийка Blanco Metra 5 S-F Silgranit 527294

- В наявності
- Код: 146671455
26 757 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Blanco Metra 5 S-F Silgranit Volcanic Grey 527294
Якщо ви шукаєте раковину, яка поєднує в собі сучасний дизайн із комфортом використання, Blanco Metra 5 S-F Silgranit Volcanic Grey 527294 стане ідеальним вибором. Завдяки елегантному зовнішньому вигляду та високій функціональності ця мийка виправдає очікування навіть найвимогливіших користувачів.
Висока функціональність і комфорт
Blanco Metra 5 S-F відрізняється надзвичайно великою та глибокою камерою, яка дозволяє легко мити навіть громіздкий посуд. Крім того, функціональний зливний кран може служити додатковою робочою зоною, що збільшує робочий простір на кухні. Завдяки реверсивній конструкції ви можете налаштувати розташування раковини відповідно до своїх потреб.
Довговічність і естетичність
Мийка виготовлена з композиту Silgranit®, який на 80% складається з натурального граніту в поєднанні з керамікою, акрилом і кольоровими пігментами. Таке поєднання робить виріб не тільки довговічним, але і простим у догляді. Поверхня раковини стійка до подряпин, стійка до контакту з окропом і нейтральна до контакту з їжею.
Технічні деталі
Мийка має значні розміри, які забезпечують комфорт використання. Розміри основного відділення 430 х 390 мм, глибина 190 мм. Загальні зовнішні розміри:
Мийка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 85 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 19 cm см |
| Додаткова інформація | Zlewozmywak odwracalny |
| Коротка сторона | 49 cm см |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 26 757 ₴

