Кухонна мийка Villeroy&Boch Cisterna 45 670401R1

- В наявності
- Код: 20031797
46 113 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Мийка підстільна керамічна Cisterna 45 V&B 370x435 мм White Alpin (глянець) - 670401R1 Технічні параметри: - Довжина кухонної мийки: 370 [мм] - Ширина кухонної мийки: 435 [мм] - Мінімальна підконструкція шафи: 450 [мм] - Матеріал : кераміка з безбарвним покриттям CeramicPlus®, яке запобігає утворенню накипу - Колір: Білий Альпін (глянець) - Спосіб кріплення: під стільницю (підвішується під стільницею) - для невбираючих стільниць - Розташування камер: центральне - Кількість камер: 1 - Діаметр отвору крана: немає - Злив: немає - Закривання зливу: ручна заглушка (забивається вручну корзиною) - Країна виробник: Німеччина - Гарантія виробника Додаткові аксесуари: - Комплект дошка + кошик - Вирізання одного додаткового отвору 100 злотих, напр дозатор рідини - Сталевий фільтр - Доповнюється сифоном 137287, краном для раковини, мусороуловлювачем. Характеристики матеріалу: Кераміка є стандартним гігієнічним ма
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Villeroy & Boch |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 43,5 cm |
| Глибина камери | 18 cm см |
| Коротка сторона | 37 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
- Ціна: 46 113 ₴





