Кухонна мийка Smeg VSTR40CUX

- В наявності
- Код: 89381059
34 369 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙНИК SMEG VSTR40CUX
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Одноразове натискання Misa
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип розробки
Призупинено
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Розміри раковини:
40 см
Кількість камер:
Код EAN:
8017709276843
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Лінія дизайну:
Універсальний
Серія:
Міра
Кол
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 44 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | VSTR40CUX |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 50 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 34 369 ₴



