Кухонна мийка Alveus Monarch Line 20 1068988

- В наявності
- Код: 20031931
39 093 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
Алвеус Монарх
Раковини Monarch спокушають своїм неординарним зовнішнім виглядом, який вони отримали в космічній пригоді. Технологія PVD використовується в дуже вимогливій інструментальній промисловості (включаючи компоненти космічних човників). Вона передбачає осадження нітридів цирконію, титану та хрому у вакуумі, що робить поверхню надзвичайно твердою та стійкою до подряпин і стирання. Покриття можна наносити лише на матеріал найвищої якості без будь-яких поверхневих дефектів, у даному випадку це нержавіюча сталь. Monarch — це колекція раковин зі спеціальним загартованим покриттям із золота, міді, антрациту та бронзи. Колекція включає в себе багато дизайнів, і ви можете по-справжньому розгулятися, і ми знаємо, що кожна кухня заслуговує чудової раковини.
Благородне сяйво лінії Monarch змусить раковину привернути увагу кожного гостя у вашому домі.
Доступні кольори:
Форма 30
Рядок 60
Рядок 20
Квадрикс 50
Варіант 40
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alveus |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 16 cm см |
| Коротка сторона | 50 cm см |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 39 093 ₴



