Кухонна мийка Blanco Zerox 700-If 523099

- В наявності
- Код: 57519778
47 098 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO ZEROX 700-IF Durinox® Durinox нержавіюча сталь Виразна і послідовна форма Характерна геометрична форма без заокруглень Шовковисто-матовий вигляд приємної на дотик поверхні з компактною структурою Надзвичайно стійкий до подряпин Оснащений закритим переливом C-overflow® із зливною системою Durinox® surfaceInFino® - елегантний і простий у очищенні Версія для встановлення врівень зі стільницею оснащений ручками для зручного встановлення
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 74 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 18,5 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | ZEROX 700-IF 523099 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 47 098 ₴





