Кухонна мийка Smeg VSTR50CUX

- В наявності
- Код: 87430782
34 894 ₴
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИЙКА SMEG VSTR50CUX
Сімейство продуктів
Раковина
Тип
Одноразове натискання Misa
Кількість камер
1
Лінія дизайну
Універсальний
Тип будівлі
Призупинено
ТИП
Сімейство продуктів:
Тип:
Матеріал:
Нержавіюча сталь
Розміри раковини:
50 см
Кількість камер:
Код EAN:
8017709276850
ЛІНІЯ ДИЗАЙНУ
Лінія дизайну:
Універсальний
Серія:
Міра
Колір:
Мідь
Оздоблення:
PVD щітка
Тип нержавіючої сталі:
AISI304
Отвір для змішувача/попередньо вирізаний отвір для змішувача:
Без отвору для акумулятора
Тип конструкції:
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина (мм):
542 мм
Розмір вирізу під монтажем (мм):
404*504 мм
Діаметр отвору змішувача:
35 мм
Кількість кліпів:
8
Тип кліпу:
Затиск під кріплення
Характеристики PVD покриття:
Товщина покриття, екологічно чисте, легко миється, гіпоалергенне
Встановлення в базу:
60 см
КАМЕРА
Тип камери:
Мінімальний радіус
Розміри камери, ШxГxГ (мм):
500 x 400 x 200 мм
Товщина камери (мм):
1 мм
Глибина камери (мм):
200 мм
Радіус закруглення камери (мм):
15 мм
Передача:
Так, врівень зі стільницею
Положення зливу:
На стіні
Діаметр зливу:
3,5"
ЛОГІСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ
Розміри виробу (мм):
200x542x442 мм
Вага нетто (кг):
4500 кг
ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ
_x000D_ Подрібнювач відходів SMEG KITFD100_x000D_
з того часу 1424,00_x000D_ злотих
_x000D_ SMEG DB34_x000D_
з того часу 368.10_x000D_ злотих
_x000D_ SMEG 3713_x000D_
з того часу 39,67_x000D_ злотих
_x000D_ SMEG 3712_x000D_
від 49.00_x000D_ злотий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54,2 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44,2 cm см |
| Мoдель | VSTR50CUX |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
- Ціна: 34 894 ₴



