Кухонна мийка Blanco Zerox 500-If 523098

- В наявності
- Код: 57519777
42 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
BLANCO ZEROX 500-IF Durinox® нержавіюча сталь Durinox Чітка і послідовна форма Характерна геометрична форма без заокруглень Шовковисто-матовий вигляд приємної на дотик поверхні з компактною структурою Надзвичайно стійкий до подряпин Оснащений закритим переливом C-overflow® із дренажною системою Durinox® surfaceInFino® - елегантний і простий у догляді Версія для монтажу врівень з стільниця оснащена ручками для зручного встановлення
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 54 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 17,5 cm см |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | ZEROX 500-IF 523098 |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Колір | Srebrne |
- Ціна: 42 766 ₴





