Кухонна мийка Teka FlexLinea RS15 50.40 115000062

- В наявності
- Код: 149259440
24 395 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MAESTRO FlexLinea RS15 50.40
Мийка з нержавіючої сталі з покриттям Fortinox
FlexLinea RS15 50.40
FlexLinea – нова серія, яка пропонує багато можливостей_x000D_
Гнучкість є одним із головних пріоритетів Teka, тому нова серія FlexLinea була вдосконалена до найдрібніших деталей. Він пропонує широкий вибір різних конструкцій раковин, усі вони оснащені переливом і квадратним зливом, щоб забе
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEKA |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід батареї | Немає |
| Глибина камери | 20 cm см |
| Довгий бік | 54 cm см |
| Додаткова інформація | Немає |
| Коротка сторона | 44 cm см |
| Мoдель | Flexlinea |
| Матеріал | Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Колір | Srebrne |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 24 395 ₴








